Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Svečių prisistatymas

    n & g
    n & g


    Pranešimų skaičius : 18
    Join date : 2010-12-11
    Age : 34
    Miestas : Kaunas

    Svečių prisistatymas Empty Svečių prisistatymas

    Rašyti  n & g Pir. 12 13 2010, 19:02

    Sveiki šaunieji mūsų draugai,

    Kviečiu susipažinti Wink
    tera_
    tera_


    Pranešimų skaičius : 1
    Join date : 2010-12-13
    Age : 36

    Svečių prisistatymas Empty Re: Svečių prisistatymas

    Rašyti  tera_ Pir. 12 13 2010, 19:06

    Sveiki mielieji Smile ir vel as Very Happy tera_ is trojos Razz pasigedau Jusu forumo, o pasirodo dar gudresni varianta padaret cheers p.s man reikia musiuko Rolling Eyes


    Paskutinį kartą redagavo tera_, Pir. 12 13 2010, 19:15. Redaguota 1 kartą
    n & g
    n & g


    Pranešimų skaičius : 18
    Join date : 2010-12-11
    Age : 34
    Miestas : Kaunas

    Svečių prisistatymas Empty Re: Svečių prisistatymas

    Rašyti  n & g Pir. 12 13 2010, 19:13

    Jei kam įdomu, tai šiek tiek apie mane Wink

    Esu Nerijus. Studijuoju politikos mokslus, viešojo administravimo programą trečiame kurse. Taip pat nuo šių metų pradėjau mokytis teisę. Mane dominančios kryptys: Atviras kodas, egzotiniai augalai,politiniai užkulisiai, naujosios filosofijos kryptys, alkoholiniai gėrimai,technologijos. Jei tavo pomėgiai panašūs, manau sutarsim.

    Niekada nesirgau travian'o liga, tačiau žaidžiau nemažai, sekėsi neblogai. Nors grįžau į trasą ir po 2 metų pertraukos stengiuosi neatsilikt.

    Patinkantys dalykai: Tabakas (šiaip nerūkau tik kartais), alkoholiniai gėrimai, seksas, filmai, muzika, žiema, studentavimas, kartais ir studijavimas, knygos (ypač autoriaus Haruki Murakami).

    Nepatinkantys dalykai: Niekaip nenumirštantis augintinis paukštis Bobas, vasara, namų ruošos darbai (tvarkausi dažnai, bet per prievartą).

    Taigi jei norėsit pabendrauti esu atviras daugumai žmonijos požiūrių. Sunkiai sekasi sutarti tik su kardinalaus nusiteikimo žmonėmis.
    avatar
    tina


    Pranešimų skaičius : 1
    Join date : 2011-01-11

    Svečių prisistatymas Empty Re: Svečių prisistatymas

    Rašyti  tina Antr. 01 11 2011, 23:23

    Sveiki,

    esu Kristina. Po netrumpos pertraukos vel nusprendziau prisijungti i traviano gretas. Atvirai sakau, jog ziuriu i zaideju reitingo lentele ir man ne velnio nesako ne vienas vardas... Arba gudrociai sumaniai slapstos, arba jie jau uzaugo, o as pradejau vaiket :)Zinau, jog sitas zaidimas tunant pasislepus savo miestuose nieko vertas... Tad ieskau linksmu plauciu bendrazygiu, kurie pasiruose tiesiog gerai praleist laika Wink

    Sponsored content


    Svečių prisistatymas Empty Re: Svečių prisistatymas

    Rašyti  Sponsored content


      Dabar yra Št. 04 27 2024, 04:20